Możesz wygrać loterię

Możesz wygrać loterię

Wydaje się, że im gorsza gospodarka, tym większa sprzedaż biletów loterii. Większość osób jest całkowicie zestresowana, gdy muszą martwić się o swoje rachunki każdego miesiąca. Podczas gdy płace pozostają takie same, koszty utrzymania wciąż rosną. Koszty gazu, energii elektrycznej i żywności wydłużają ten dolar do punktu zerwania. Z kosztem biletu lotniczego tylko 1 dolar, rysujesz, dlaczego nie? Ktoś musi wygrać loterię, w końcu. Jeśli w tym tygodniu w tym tygodniu nie ma zwycięzców, fundusze wpuszczone do kitty przechodzą do następnego rysunku. Kiedy garnek dostanie się do dziesiątki milionów, ludzie staną w darach, aby kupić, miejmy nadzieję, wygrywający bilet.

Zgodnie z prawem Twoje szanse na wygraną muszą zostać opublikowane online lub na bilecie. Kiedy szanse na wygraną najwyższej nagrody wynoszą zaledwie kilka milionów, nikt nie mógłby nazwać tego dobrego zakładu. Psychologia loterii jest dość sprytna. Każda osoba, która kupi bilet, nie jest zlekceważona przez praktycznie mikroskopijną szansę, jaką posiadają, aby rzeczywiście wygrać loterię. Wystarczy 1 dolara. To samo robią dziesiątki milionów ludzi. W ten sposób państwo gromadzi pieniądze i jest dla nich wygrana.

Kiedy i jeśli jesteś szczęśliwym człowiekiem, aby wygrać loterię, Feds i państwo pobierają obcięty podatek, zanim takie pieniądze zostaną rozdane. Jeśli kwota wygranych wynosi, powiedzmy, milion dolarów, będziesz miał szczęście, aby odejść z 600.000 dolarów. To jeszcze dużo pieniędzy!

To, czego większość ludzi nie myśli o tym wiele, to fakt, że rząd wygrywa za każdym razem. Chociaż zainwestowane 1 USD zostało już opodatkowane, jeśli wygrasz loterię, jesteś opodatkowany ponownie, ponieważ masz szczęście. Bez wątpienia jest to legalne. Jakoś nie wydaje się całkiem sprawiedliwe.

Kiedy wygrasz loterię, dobrze radzisz zatrudnić doradcę finansowego, aby pomóc Ci wyznaczyć najlepsze wykorzystanie tego losu. Większość ludzi nie miała tak dużej sumy pieniędzy z jednego strzału w całym ich życiu. Podobnie jak 700 miliardów dolarów, czy teraz, możliwe 2 miliardów dolarów wraz z ratunkiem – niezależnie od tego, to naprawdę niełatwo zrozumieć wartość. Zastanów się, że jeśli masz do dyspozycji 3-5 milionów dolarów, wystarczy to utrzymać następną parę pokoleń rodziny w różowym zdrowiu finansowym, zainwestując mądrze. Dlatego potrzebujesz doradcy finansowego. Dziwnie, wiele osób, które wygrają loterię, nie wykonuje tej opcji.

Wiele lat temu gazeta z San Francisco prowadziła serię kilku osób, które wygrały loterię zaledwie kilka lat wcześniej i opisywały, w jaki sposób wykorzystywały pieniądze, a także ich obecny stan finansowy.

Niemal wszystkich przypadkach zwycięzcy

W niemal wszystkich przypadkach zwycięzcy, którzy odeszli z kilkoma milionami dolarów, zerwali się, zaledwie kilka lat po drodze. Wszyscy poszli na spontaniczne zakupy o monumentalnych proporcjach.

To ta sama sprytna psychologia. Kilka milionów dolarów jest jak bezcenne fundusze dla przeciętnego człowieka. Zakup domów, urlopów wakacyjnych, fantazyjnych samochodów, takich jak Lamborghini i mnóstwo biżuterii była de rigeur. Po pierwszych spree z luksusów, nadal było dużo pieniędzy. Wycieczka do Paryża, Nowego Jorku i Londynu? Hej, czemu nie? Pieniądze wydawane na taryfy lotnicze i drogie noce w mieście na pewno nie są inwestycjami, chyba że liczy się czynnik przyjemności.

Wcześniej czy później stało się jasne dla wszystkich tych jednorazowych zwycięzców, że ich losy spadły do ​​niewiele niewielkiej kwoty gotówki. Wtedy zaczęła się psychologia, na którą zetknął się jakiś nastrój, a resztę spędził resztę. Teraz zostały złamane Kliknij tutaj, aby uzyskac wiecej informacji lotto ile kosztuje jeden zakład.

Więc teraz kto chce wygrać loterię? Oczywiście wszyscy! Jeśli tak, wynająj najlepszego doradcę finansowego, który możesz znaleźć i nie wydawać dolara, zanim masz solidny plan. Och, jak chciałbym wygrać loterię!